top of page

pORTRÉT

Chcete elegantní portrét v ateliéru, byznys portrét pro vaše podnikání, novou profilovku na sociální sítě nebo třeba nafotit vás a kolegy ve vaší firmě?

 

Ať už pro radost, k práci nebo na památku, portrétní fotografie hrají v našich životech velkou roli – svěřte je do zkušených rukou fotografa. 

portretni_foto_brno4.jpg

Podle stylu focení, který si zvolíte, vše naplánujeme, vybereme správné oblečení a nafotíme fotky, na kterých se budete sami sobě líbit. Celé focení probíhá v přátelské a uvolněné atmosféře, abyste se celou dobu cítili co nejlépe. 

Můžeme vyfotit třeba klasický headshot ve studiu na jednobarevném pozadí (skvěle se hodí třeba na byznys portréty nebo profilovky na web a sociální sítě). Pro jakékoliv podnikání je kvalitní portrét prostě základ.

V mém studiu v centru Brna můžeme také experimentovat s barevnými světly, různými pozadími nebo klidně i s kouřovými efekty – super volba pro kreativce.

Skvělé jsou ale i venkovní portréty. Najdeme to nejlepší místo a nafotíme sérii podle vašich představ.

DSC_8330 (2).jpg
DSC_7828.jpg

Objednejte se!

Máte zájem o focení? Napište mi zprávu přes tento kontaktní formulář. Odpovím obratem, doladíme detaily a domluvíme termín. Budu se těšit!

Děkuji za zprávu!

Reference

Kateřina Blašková
šperková designérka

Spolupráce byla bezproblémová, dodání fotek rychlé, výsledek skvělý. Kdo hledá šikovného kreativního fotografa, který se nebojí výzev, rozhodne mohu Jardu doporučit.

Radoslav Pospíchal
PR manažer

Po necelé hodince bylo nafoceno (řada portrétových fotek, různá pozadí, světelné i kouřové efekty) a musím pochválit uvolněnou atmosféru, přátelský přístup a profesionalitu v rychlosti chystání scény i napojení/empatii model-fotograf.

Kateřina U.
OSVČ, modelka

Jarda je šikovný, spolehlivý a kreativní fotograf, který se nebojí ani náročnějších témat. Výsledné fotky pak mnohdy předčily má očekávání.

bottom of page