top of page

pORTRÉT

Chcete elegantní portrét v ateliéru, byznys portrét pro vaše podnikání, novou profilovku na sociální sítě nebo třeba nafotit vás a kolegy ve vaší firmě?

 

Ať už pro radost, k práci nebo na památku, portrétní fotografie hrají v našich životech velkou roli – svěřte je do rukou zkušeného fotografa. 

portretni_foto_brno4.jpg

Podle stylu focení, který si zvolíte, vše naplánujeme, vybereme správné oblečení a nafotíme fotky, na kterých se budete sami sobě líbit. Celé focení probíhá v přátelské a uvolněné atmosféře, abyste se celou dobu cítili co nejlépe. 

Můžeme vyfotit třeba klasický headshot ve studiu na jednobarevném pozadí (skvěle se hodí třeba na byznys portréty nebo profilovky na web a sociální sítě). Pro jakékoliv podnikání je kvalitní portrét prostě základ.

V mém studiu v centru Brna můžeme také experimentovat s barevnými světly, různými pozadími nebo klidně i s kouřovými efekty – super volba pro kreativce.

Skvělé jsou ale i venkovní portréty. Najdeme to nejlepší místo a nafotíme sérii podle vašich představ.

studiové business focení brno.jpg
DSC_8330 (2).jpg
DSC_7828.jpg

Objednejte se!

Máte zájem o focení? Napište mi zprávu přes tento kontaktní formulář. Odpovím obratem, doladíme detaily a domluvíme termín. Budu se těšit!

Děkuji za zprávu!

Reference

Kateřina Blašková
šperková designérka

Spolupráce byla bezproblémová, dodání fotek rychlé, výsledek skvělý. Kdo hledá šikovného kreativního fotografa, který se nebojí výzev, rozhodne mohu Jardu doporučit.

Radoslav Pospíchal
PR manažer

Po necelé hodince bylo nafoceno (řada portrétových fotek, různá pozadí, světelné i kouřové efekty) a musím pochválit uvolněnou atmosféru, přátelský přístup a profesionalitu v rychlosti chystání scény i napojení/empatii model-fotograf.

Iva Kadrnožková
designérka

Moc děkuji za krásné profilové i produktové fotografie! Super domluva a rychlost dodání výsledných fotografií, mohu jen doporučit :)

Martin Brzobohatý
PR manažer / Fléda Club

Jarda je 100% profesionál, umí zachytit specifické kouzlo okamžiku jako málokdo. Jeho fotky koncertů jsou epické, ale také intimní, dokáží přenést atmosféru na člověka, který koncert nikdy nenavštívil.

Marek Pospíšil
hudebník / Muzikanti na tripu

Focení bylo super, domluva bezvadná a ateliér hezky útulný. Moc doporučuji, pokud hledáte fotografa.

Kateřina U.
OSVČ

Jarda je šikovný, spolehlivý a kreativní fotograf, který se nebojí ani náročnějších témat. Výsledné fotky pak mnohdy předčily moje očekávání.

ukázky

Podívejte se, jak vypadají moje fotky na webech spokojených klientů.

ukazka webu portretni foceni.png
ukazka webu fotograf brno (2).png
ukazka webu fotograf brno.png
ukazky webu fotograf.png
ukazka z webu fotograf.png
ukázka focení na web.jpg

Také chcete focení? Tak neváhejte a napište mi!

bottom of page