top of page

portrét

Fotím portréty, které vám pomohou vyniknout v online prostředí. Většinu mých zákazníků tvoří lidé, kteří potřebují fotky na web ke svému podnikání, do životopisu nebo na LinkedIn a další sociální sítě, majitelé e-shopů, nezávislí tvůrci a hudebníci.

Mojí specialitou jsou studiové headshoty, tedy portréty „hlava a ramena“, které jsou pro tyto účely nejoblíbenější. Fotím ale i venkovní portréty, reklamu, promo fotky pro hudebníky a další umělce nebo portréty zaměstnanců ve firmách. Napište mi, o co máte zájem a určitě se domluvíme.

Chcete focení? Napište mi zprávu přes kontaktní formulář níže. Případně využijte mailovou adresu nebo telefonní číslo na stránce Kontakt.

Popište mi, o jaké focení máte zájem. Podle typu focení, který si zvolíte, vše naplánujeme, vybereme správné oblečení a nafotíme fotky, na kterých se budete sami sobě líbit. Celé focení probíhá v přátelské a uvolněné atmosféře, abyste se celou dobu cítili co nejlépe. 

Objednejte se!

Máte zájem o focení? Napište mi zprávu přes tento kontaktní formulář. Odpovím obratem, doladíme detaily a domluvíme termín. Budu se těšit!

Děkuji za zprávu!

Reference

Kateřina Blašková
šperková designérka

Spolupráce byla bezproblémová, dodání fotek rychlé, výsledek skvělý. Kdo hledá šikovného kreativního fotografa, který se nebojí výzev, rozhodne mohu Jardu doporučit.

Radoslav Pospíchal
PR manažer

Po necelé hodince bylo nafoceno (řada portrétových fotek, různá pozadí, světelné i kouřové efekty) a musím pochválit uvolněnou atmosféru, přátelský přístup a profesionalitu v rychlosti chystání scény i napojení/empatii model-fotograf.

Iva Kadrnožková
designérka

Moc děkuji za krásné profilové i produktové fotografie! Super domluva a rychlost dodání výsledných fotografií, mohu jen doporučit :)

Martin Brzobohatý
PR manažer / Fléda Club

Jarda je 100% profesionál, umí zachytit specifické kouzlo okamžiku jako málokdo. Jeho fotky koncertů jsou epické, ale také intimní, dokáží přenést atmosféru na člověka, který koncert nikdy nenavštívil.

Marek Pospíšil
hudebník / Muzikanti na tripu

Focení bylo super, domluva bezvadná a ateliér hezky útulný. Moc doporučuji, pokud hledáte fotografa.

Kateřina U.
OSVČ

Jarda je šikovný, spolehlivý a kreativní fotograf, který se nebojí ani náročnějších témat. Výsledné fotky pak mnohdy předčily moje očekávání.

bottom of page