top of page

ceník

Ceník platný od 1. 1. 2024

portrét

Krátké focení:

Asi 30 minut ve studiu nebo venku, výstupem jsou 3 profesionálně retušované fotografie. Vhodné jako byznys portrét, profilové fotky na sítě, do CV apod.

Cena je 1 500,-. Každá další vybraná fotografie stojí 200,-.

Fotografie si vybíráte vy (pokud neurčíte jinak). Cena zahrnuje i jednu vlnu zapracování připomínek po odevzdání fotografií.

Ostatní portrétní focení:

Cenu delšího portrétního focení (např. zaměstnanci firem, promo fotky apod.) určíme individuálně. Vždy bude vycházet z mé hodinové sazby (2 000,-), počtu fotek, produkčních a cestovních nákladů apod.

 

Napište mi a já vám vypracuji cenovou nabídku.

produkt

Ve většině případů se v závislosti na množství a náročnosti pohybujeme v rozmezí 120,- až 1 000,- za fotografii.

Cena za focení produktů se nedá určit paušálně. Každý produkt je jiný, každý styl focení vyžaduje jinak náročnou přípravu, focení a retuše. Napište mi co (a jakým stylem) byste rádi nafotili a já pro vás připravím cenovou nabídku.

Pokud vás zajímá, jak se určuje cena za produktové focení, přečtěte si článek, který jsem pro vás na toto téma napsal. Dočtete se v něm, z čeho při kalkulaci ceny vycházím.

ostatní

Chcete nějaké focení, které jste na webu ani v ceníku nenašli? Třeba reportáž, fotky interiéru, portréty vašich koček a cokoliv dalšího? Napište mi o co jde a domluvíme se. Mám rád nové výzvy!

Napište mi!

Máte zájem o focení? Napište mi zprávu přes kontaktní formulář. Odpovím obratem a doladíme detaily. Budu se těšit!

Děkuji za zprávu!

bottom of page